home2
czwartek, 30 kwietnia 2009 21:27

Od 11 maja nowe rozkłady jazdy na liniach autobusowych 341 i 348!

(0 głosów)

W marcowym numerze Biuletynu informowaliśmy, że z początkiem maja br. wejdzie w życie nowy rozkład autobusów linii 341 i 348 obsługiwanych przez Warbus Sp. z o.o. z Warszawy. Z uwagi na przedłużającą się procedurę uzgadniania rozkładu jazdy z Zarządem transportu Miejskiego rozkład jazdy wejdzie w życie z dniem 11 maja. Za powstałe opóźnienie przepraszamy. Uzgodnienia dokonane z ZTM Poznań nieznacznie zmodyfikowały opracowany przez Przewoźnika wraz UMiG projekt rozkładu, dlatego też niektóre informacje przedstawione w Biuletynie uległy zmianie.

Warto także podkreślić, że wejście w życie nowego rozkładu będzie się wiązać ze zmianą w systemie biletowym. Wspólnie ustalono z Przewoźnikiem, że osoby posiadające bilet miesięczny na cztery strefy na linie 341 i 348 będą mogły na jego podstawie korzystać także z przejazdów autobusami komunikacji wewnątrzgminnej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że od lutego br. w komunikacji wewnątrzgminnej obowiązuje wspólny bilet miesięczny na linie 390, 395 i 399.

Szczegółowe informacje na temat organizacji transportu autobusowego znajdziecie Państwo w zakładce Komunikacja do Poznania oraz Komunikacja wewnątrzgminna.

Administrator